Jmenuji se DEBORAH  TAMAGUČI

a již je Vám jasné,že pocházím s naší chovatelské stanice.Narodila jsem se mamince Pupince i když už má chovatelka  nechtěla ,aby Pupinka měla miminka.Jenomže měla nějaké zdravotní potíže o kterých moc nevím a pán doktor doporučil nechat Pupinku nakrýt,že by jí to mohlo pomoct od problémů.

No a tak jsem měla to štěstí a narodila jsem se.Můj tatínek se jmenuje Hermelínek a je z chovatelské stanice Corsairey Casch.

Když jsme já a mí sourozenci povyrostli.Tak si pro mé brášky přišli noví majitelé.No a já díky panu veterináři ke kterému chodíme jsem zůstala doma.Asi jste zvědaví jak to?No, protože mou chovatelku upozornil na to,že Pupinka je už v důchodovém věku a tak by si měla nechat pokračovatelku  chovu po Pupči jako zakladatelce naší chovatelské stanice.

Jelikož jsem byla jediná slečna i když ,ale tento fakt pominu tak už i proto,že jsem už jako psí miminko byla moc pěkná.Teď si říkáte,že se vychloubám,že?No,ale až mě někde uvidíte tak mi dáte za pravdu,že i teď nejsem k zahození.

Co moji chovatelku trošku trápilo a dalo jí dost práce tak to je moje povaha.Trošku jsem byla bázlivější a tak mě má chovatelka začala vodit na agility kde už chodila s Tessinkou z naší smečky.Máme stejného otce Hermelínka a tím pádem jsme i sestry ze strany po otci.Nabyla jsem trochu víc odvahy a ještě k tomu mě  moc baví  běhání,přeskakování a hlavně pamlsky, které dostáváme. Jo a říkají mi DEBINKA

Dnes již jsem dospělá a taky i miminka jsem měla.To už je,ale jiná kategorie.