Jmenuji se ACQUELINNE  TAMAGUČI a jsem grifonek bruselský

 A tím je všem co tuto stránku čtou jasné, že jsem se narodila v této CHS.Moje maminka je Chidinka i když TAMAGUČI tak přece jen je dovezená z daleké země ,ale to si můžete o mamince přečíst na její stránce celým jménem se jmenuje

SHAGRILAS  CHILDIE  TAMAGUČI.

Tatínek je taky z daleka jmenuje se ALI-BÉ v.d. PLATTE BELSKES  a žije v Polsku u moc bezva paničky.Tak ,ale abych pokračovala o sobě.

Narodila jsem se císařským řezem.Mé dva sourozence už moje panička třela v teploučké dece, aby jim nebylo zima , když se otevřely dveře ordinace a donesli ještě mne.Panička byla udivená, protože na SONU jí řekli,že miminka budou dvě.Měla velikou radost.To ještě netušila co budu za kvítko z čertovy zahrádky.

Maminka Childinka se o nás vzorně starala a my jsme všichni pěkně rostli.Jednoho dne jak jsme už byli pěkní raubíři tak sestřička Janette odjela z domu ke své nové paničce..No a já a bratr jsme zůstali doma.

Bylo nám fajň rostli jsme a skotačili jen trochu víc trápení má moje panička s jídlem.Nevím proč ,ale nějak mi nechutná jíst.Asi to budu mít po své mamince.

Jsem už dospělá a pořád velmi živá jen ta nechuť k jídlu mi zůstala.Moje panička se snaží mi vyvařovat a zkoušet různé fígle,ale já vše během chviličky  prokouknu a  hotovo.Přece musím být pěkně štíhlá a ne nějaká kulička i když panička je jiného názoru.

To je tak asi vše o mém dosavadním  životě.Prostě jsem šťastný pejsek co mu nic nechybí. Pokud budete chtít a trochu jsem Vás zaujala tak se můžete podívat na mé  fotky  a na ostatní zajímavosti kolem mne.

                                            Takže  pac a pusu Vaše Jackli