Měl bych taky o sobě něco napsat nehledě na to ,že jsem již dospělý grifonek.

Bohužel moje nynější majitelka měla zrovna v tu dobu mnoho starostí a tak to pořád odkládala, abychom tu spolu něco napsali No snad teď nastal ten pravý okamžik.

Jmenuji se celým jménem CODY BUFFALO BILL a jsem z CHS FATAL GANG odkud si me moje majitelka přivezla. a začala mi říkat
KOUDÝ

Byl jsem jako dáreček, kterého moje paní dostala od dědečka,protože jsem se jí prý moc líbil,ale v té době to měla hodně těžké a nebýt dědečka ,kdo ví kde bych dneska byl.Takže dodatečně já děkuji dědečkovi, který bohužel už není mezi námi
DĚDEČKU DĚKUJI

Takže touhle cestou jsem se dostal do této rodiny.Nebylo to pro mne moc šokující ,že tu bylo tolik grifončích kamarádu, protože z rodiny ve které jsem sse narodil je taky mnoho takových Tlamiček.Spíše jsem se zaradoval ,že mám tolik Tlamiček ,které se ode mne snad nechají terorizovat jako v rodné rodině.
Byl jsem rošťák každým coulem moje nová rodina to se mnou neměla moc jednoduché. Nikomu jsem nechtěl dát pokoj ledva jsem viděl že některá z Tlamiček odpočívá už jsem byl u ní a chtěl si hrát.Tahal jsem je za všechno co se dalo.
Nejvíc trpělivá byla Betina je to pejsek co moje chovatelka zdědila po dědečkovi je to kříženec něco mezi něčím a něčím ,ale ona si myslí že je grifonek black and tan.
Tak ta si nechala líbit vše a ještě do dneška je taková.Já jsem za tu dobu zmoudřel, teda říkám to já!!!Nevím co pánička chi chi...,ale raději to nebudu rozmazávat.

Už jsem byl na několikátých výstavách některé byly víc některé míň úspěšné ,ale myslím celkově to není špatné.Už jsem se dokonce pochlapil tak mám i několik potomků :-)

Já myslím,že to celkem o mne stčí a určitě se někde na nějaké výstavě uvidíme klidně si mě příjděte pohladit mám to rád.
Zdraví Vás všechny Grifonek Belgický
KOUĎÁČEK