Moje jméno je

MENDY

A protože jsem se narodila v této chovatelské stanici tak ještě
TAMAGUČI

Moje maminka je DEBORAH TAMAGUČI a  tatínek je cizinec až ze

ŠVÉDSKA  a jmenuje se  ELTON KING WIZÁRD takže já jsem vlastně napůl čech a napůl švéd :-))

Mě je to ,ale jedno protože tomu stejně nerozumím,ale má majitelka asi ano protože i když už má takových Tlamiček jak jsem já doma dost tak si mě asi z tohoto důvodu nechala,ale taky snad i proto,že věří,že se mne vyroste pěkná holka.

Bohužel jsem v pelíšku byla s maminkou sama, nikdo víc se mé mamince nenarodil.Naštěstí na druhé straně pokojíčku byla druhá maminka teta  Tesi jak jsem později zjistila a ta měla taky jedno miminko LEYLLU.

Když jsem už trošku povyrostla ,že jsem začala vidět a taky se zvedat na nožičky tak ke mě do pelíšku vždycky má chovatelka dala kamarádku Leyllu.My jsme se očichávaly a taky i tahaly za ouška.Teda já ani ne protože jsem byla mladší,ale Leylla toho dost využívala.Mě to nevadilo koluje ve mne tvrdá nátura seveřanů a tak jsem odolávala ataku Leylly.

Jak jsme rostly tak jsme pak obývaly jen jeden pelíšek a dvě maminky bylo to bezva měly jsme pořád co dělat a co papat.

Já jsem o něco větší jedlík než Leylla a taky trochu tvrdohlavá.Nechce se mi hned poslechnout když na mě chovatelka volá,když venku je tolik zajímavých věcí a ty dálky mě taky lákají.Asi za to  trochu může ten můj původ a s tím přece nemůžu nic dělat.

Naštěstí naše chovatelka je hodně trpělivá a čeká až se uráčím přijít,ale samozřejmě to nesmím přehánět a to jako správný grifonek já vím.

I přes mou tvrdohlavost mě má chovatelka ráda jako ostatní mé kamarády v naší rodině.Věří,že s takovou povahou se budu dobře předvádět na výstavách.Takže uvidíme co se mne časem vyroste.Loučí se s Vámi Vaše kamarádka
MENDY
a když mě někde uvidíte budu ráda když se ke mě budete hlásit,podle toho poznám, že jste si o mě tady četli